باشگاه شهروندی چیست؟

باشگاه شهروندی، یک محیط پویا و صمیمی است که تلاش دارد از طریق آن، شهروندان را به عنوان دوستان خود در کنار داشته و ضمن خلق مزیت ها، با اهداف ذیل فعالیت کند.

اهداف باشگاه

یکپارچه ‌سازی خدمات شهروندی، ایجاد و خلق یک تجربه عالی و متمایز برای مشتریان در حوزه‌های فرهنگی، آموزشی، خدمات شهری، خدمات حمل و نقل، شهرسازی و ورزشی و …، ارتقای کیفیت برنامه‌ریزی و خدمات‌رسانی و افزایش رضایت شهروندان
توسعه و خلق محصولات و خدمات جدید در حوزه مدیریت شهری با محوریت شهرهوشمند از طریق شناسایی خواسته ها و نیازهای مخاطبان
تقویت مشارکت فعال اجتماعی شهروندان در برنامه‌های شهری برای رسیدن به شهری هوشمند و جذب حداکثری مخاطب با ارائه طرح‌های متنوع فرهنگی و آموزشی
ايجاد ارتباطي دوسويه و تعاملي مستقيم با شهروندان
ارائه پاسخی شایسته در مقابل اعتماد شهروندان به شهرداری
ارائه پاسخی شایسته در مقابل اعتماد مخاطبان گرامی در قالب امتیازهای طراحی شده
فرهنگ سازی و توسعه استفاده از خدمات الکترونیکی و غیر الکترونیکی شهرداری و موسسات وابسته
تشویق شهروندان جهت جمع آوری امتیازات و استفاده هر چه بیشتر از جوایزطرح ها جشنواره های متنوع
شهرداری در کنار کوشش همیشگی خود با عزمی راسخ در تلاش است تا با به کارگیری دانش و تخصص تمامی بخش های مختلف ،همواره با تکیه بر جدید ترین تکنولوژی ها و متد های کاری در پی دستیابی به بهترین عملکرد و بالاترین کیفیت خدمات برای مشتریان خود باشد.

نحوه عضویت در باشگاه

مراجعه به كانترهای شهرداری براي ثبت اطلاعات و تكميل فرم عضويت كه پس از ثبت اطلاعات در سيستم توسط مسئول امورمشتريان، رمزعبوري از طريق پيام كوتاه براي شهروندان ارسال خواهد شد.
مراجعه به آدرس اینترنتی باشگاه شهروندی ………………….. یا لينك باشگاه مشتريان در سايت شهرداری و تكميل اطلاعات فرم عضويت (يادآور مي شود رمزعبور از طريق پيام كوتاه نیز ارسال مي گردد)
شهروندان محترم مي توانند پس از دريافت رمزعبور با مراجعه به سايت باشگاه شهروندی، اطلاعات پروفايل خود را تكميل نمايند. تکمیل اطلاعات غیراجباری در پروفايل باشگاه دارای امتیاز است.

نحوه کسب امتیاز

ثبت نام در باشگاه شهروندی 10 امتياز
به ازاي تكميل هر قسمت از فرم ثبت نام 1 امتياز
به ازاي هر 500,000 ريال خريد از مراکز تحت پوشش …. امتياز
خريد در روزهاي شنبه تا چهار شنبه 30  درصد از امتياز خريد
معرفي مشتري جديد به باشگاه مشتريان 10 امتياز
خرید از مراکز خاص مورد نظر شهرداری … امتیاز
پرداخت به موقع عوارض نوسازی،خودرو،کسب و پیشه ، … امتیاز
پرداخت پیش از موقع عوارض نوسازی،خودرو،کسب و پیشه ، هر روز  … امتیاز
ارسال دوره‌ای امتیازات به آدرس الکترونیک شهروندان
همزمان با رسیدن به حد نصاب‌های 100، 200 و 300 امتیاز، می‌توانید از پاداش‌های در نظر گرفته شده بهره مند گردید.
احترام به قوانين شهري،رعايت وظايف اخلاقي از جمله مديريت در مباحث مهم شهري مانند فضاي سبز ، فرهنگ شهرنشيني با محوريت فرهنگ‌هاي آپارتمان نشيني و ترافيك ،از مواردي است كه شهروندان در این طرح آموزش دیده و با انجام صحيح آن رتبه كسب مي‌كنند.
هر امتياز معادل …… ريال محاسبه خواهد شد.
در هر ماه متناسب با نامگذاري‌هاي مرتبط با مديريت شهري جشنواره باشگاه الكترونيك با عناوینی نظیر شهر الكترونيك و فضاي سبز، شهر الكترونيك و گردشگري، شهر الكترونيك و خدمات شهري برپا گردیده و ضممن قرعه کشی جوایزی به شهروندان نمونه اهدا میگردد که این جوائز میتوان استفاده رایگان از اماکن تحت پوشش و برخی خدمات شهرداری باشد.
در اجراي اين طرح افكار نو توسط گروه مشاوران شناسايي مي‌شوند و در صورت مفيد و كارآمد بودن اجرا مي‌شوند.
در این طرح شهروندان قادر خواهند بود علاوه بر بهره‌مندی از خدمات شهرداری، نسبت به جمع‌آوری امتیاز اقدام و از مزایای آن بهره‌مند شوید.
به این ترتیب که همزمان با استفاده از خدمات شهرداری با ارائه کارت شهروندی اصفهان کارت از طریق درگاه‌های الکترونیک امتیازات شهروند محاسبه و تجمیع شده و در نهایت با دستیابی به سقف‌های مشخصی ، جوایزی به عنوان پاداش دریافت خواهید نمود

نحوه ارتباط اعضا با باشگاه

سایت اینترنتی “باشگاه شهروندی”
اپلیکیشن طراحی شده برای گوشیهای هوشمند شهروندان
سامانه ارسال پیامک
از طریق کانال رسمی باشگاه در سامانه تلگرام

خدمات باشگاه به مردم

خدماتی که شهروندان برای استفاده از آن به باشگاه وجه پرداخت میکنند مانند هزینه عضویت باشگاه ، خرید کارت عضویت و شارژ آن ، تخصیص ایمیل اختصاصی دریافت فرصتهای سرمایه گذاری  و اشتغال

خدماتی که شهروندان برای آن وجهی پرداخت نمیکنند نظیر :

دریافت اطلاعات شهرداری، دستگاهها و بخش خصوصی
عضویت در کانالهای تخصصی باشگاه
تعیین علاقمندی و برنامه ریزی فردی
امتیاز دهی به فعالیتهای فردی اعضاء و تخصیص اعتبار
توسعه فرآیند یادگیری اعضاء
توسعه دسترسی به خدمات دستگاهها و شهرداری
دریافت فرصتهای تخفیف طبق علاقمندی
دریافت برنامه های شهرداری و دستگاهها
عضویت در تالارهای تخصصی و اعمال رای در تصمیمات شهر
شرکت در قرعه کشی های ماهیانه باشگاه
استفاده از کارت تخفیف فروشگاههای طرف قرارداد

خدمات باشگاه به بخش خصوصی

خدمات تبلیغاتی

در این فعالیت، کلیه مشتریان با توجه به شغل، تحصیلات، رشته تحصیلی، گروه سنی و جنسیت، علاقمندیها و … شناسایی و طبقه بندی شده و با توجه به بانک اطلاعات حاصله شامل ایمیل و شماره موبایل آنان و با استفاده از بسترهای ارسال پیامک، ایمیل انبوه، سامانه های تلگرام و اینستاگرام و … با رعایت احترام به خواسته مشتریان، پیامهای تبلیغاتی موسسات و بنگاههای اقتصادی کشور و استان با دریافت هزینه مربوطه برای مشتریان باشگاه ارسال میگردد. سایت های آگهی نظیر ایستگاه، بازار و … نمونه ای از این فعالیت می باشد.

خدمات بازاریابی

در این فعالیت طی قرارداد با موسسات و بنگاههای اقتصادی و خدماتی ، محصولات و خدمات آنان دسته بندی و بر اساس تفاهمنامه ای که با آنان تنظیم میگردد محصولات و خدمات این بنگاهها بر روی پورتال باشگاه گذاشته و از طریق شبکه های اجتماعی به مشتریان معرفی گردیده و از بستر فروشگاه الکترونیک سفارش آنان ثبت وپس از واریز وجه به حساب باشگاه ، مراتب به بنگاه جهت ارائه محصول یا خدمت اعلام میگردد . نظیر سایت نت برگ  مبالغ سهم بنگاهها در پایان دوره زمانی توافق شده پس از کسر سهم باشگاه به حساب بنگاه واریز میگردد

خدمات باشگاه به دستگاه ها

خدماتی که باعث افزایش مشتریان دستگاههای اجرائی و بهره وری از ظرفیتهای موجود و ارتقاء درآمد آن ارائه میگردد،

خدماتی که بنا بر سفارش دستگاههای اجرائی در زمینه اطلاع رسانی و ارتقاء آگاهی و فرهنگ شهرندان ارائه و دستگاههای اجرائی بابت ارائه این خدمات منافع مادی نداشته و هزینه مربوطه را حسب توافق با باشگاه  به حساب باشگاه واریز مینماید.

خدمات تعاملی که باشگاه با تجمیع اطلاعات شهروندان و رفتار سنجی و نظرسنجی  آنان و تجزیه و تحلیل داده ها ، اطلاعات و داده های مورد نیاز دستگاه اجرائی  را جهت برنامه ریزیهای آتی تامین و در قبال آن مبالغی را دریافت مینماید.

ضوابط و مقررات

پورتال باشگاه شهروندی و کلیه اعضاء این باشگاه، متعهد به رعایت اصول و قوانین تجارت الکترونیکی و پرهیز از ارتکاب جرایم رایانه ای و سایر قوانین جمهوری اسلامی ایران در رابطه با فعالیت در فضای مجازی می‌باشند. در عین حال چکیده یی از موارد مهم و الزامی مفاد قوانین فوق در ادامه آورده شده است.

شرایط استفاده

امکان استفاده از کلیه ی محصولات و خدمات باشگاه شهروندیمنوط به رعایت مقررات و ضوابط این باشگاه است.

تغییر در قوانین و مقررات باشگاه شهروندی

باشگاه شهروندی این اختیار را دارد تا درهر زمان که لازم باشد مادامی که قوانین جمهوری اسلامی ایران نفی نگردد، تغییرات مورد نظر خود را در ضوابط و مقررات باشگاه اعمال نماید. تغییرات و ضوابط جدید به محض درج در پورتال، لازم الاجرا می باشند و تنها مرجع اطلاع رسانی رسمی آخرین ضوابط و مقررات، پورتال باشگاه شهروندی بوده و تمامی اعضاء ملزم به مطالعه و پیگیری اخبار و اطلاعیه های صادره می باشند.

ثبت نام در باشگاه شهروندی